Kopie návrhu Kopie návrhu Facebook přispěvek na citáty (4)

Prožitkové semináře

Potkej se s námi naživo a vstup tak do silného a laskavého TRANSFORMAČNÍHO POLE. Pojď s námi do silných prožitků a také si užít léčivou sílu, výživu, sounáležitost a zázračnou moc kruhu.

Vnitřní žena a vnitřní muž

Seminář byl zrušen, o dalších seminářích vás budeme informovat.

Srdečně Tě zveme na prožitkový seminář pro ženy a muže na téma: Vnitřní žena a vnitřní muž

Chceš zharmonizovat své vztahy

Hledáš odpovědi na stále se opakující situace a otázky ve svých vztazích? 

Toužíš najít vnitřní klid a rovnováhu v sobě?

Mužsko-ženská rovnováha v nás zásadně ovlivňuje to, jak se nám daří žít v souladu sami se sebou a také v našich vztazích. Pojď společně s námi poznat svoji vnitřní ženu a vnitřního muže a zharmonizovat vztah mezi nimi. 

Podíváme se na zásadní vztahy, které nás v životě nejvíc ovlivňují – vztahy s rodiči, s partnery, s dětmi. Poléčený vztah s rodiči je základem spokojeného života. Všechny tyto vztahy jsou odrazem naší vnitřní ženy a vnitřního muže.

Program

Mužsko-ženský princip v nás

Okolí jako odraz našeho vnitřního světa

Seznámení se s vnitřní ženou a vnitřním mužem v Tobě

Vztah s rodiči a jeho léčení

Harmonizace a léčení Tvého vnitřního muže a Tvé vnitřní ženy

Rovnováha mezi přijímáním a dáváním

Čekají Tě

Meditace a vizualizace

Intuitivní terapeutické techniky na léčení hlubokých zranění a strach

Konstelační techniky

Hravé koučovací techniky pro vhledy a nastavení akčních kroků

Propojení v bezpečném a láskyplném prostoru

Silné transformační pole pro Tvoje léčení

Jak to bude probíhat?

Začínáme v pátek v 18 hod večeří  a končíme v neděli v cca 16 hod.

Cena semináře je 3 300 Kč plus 1 600 Kč ubytování a strava – výborná a bohatá vegetariánská strava, plná penze.

Kapacita je omezena na 16 míst a Tvé místo bude rezervováno až po zaplacení zálohy 1600 Kč, doplatek kurzovného na místě.

Ubytování a jídlo se platí na místě.

Ohlasy na naše semináře

"Ahoj Luci a Peti,
já bych chtěla ještě takto poděkovat. Děkuji za vaši esenci, sílu a krásu, kterou do toho, co děláte, dáváte, jste úžasné. Musím pochválit a poklonit se i tomu, jak máte zmastrované to propojení online (emaily, skupinky, FB), jak ještě po kurzu hned druhý den přijde takto hodnotný email se vším shrnutím, jste velkou inspirací, je za tím vidět kus práce;-) a taky se mi líbí váš styl - šaty, ženskost, jemnost, síla a jít pěkně ke kořenu...teda, jsem ráda že jsem vás poznala a ráda se ještě brzy propojím."
Markéta Janebová
"Přidávám se s díky za zážitek i všechny jednotlivé prožitky. Za možnost dostat se ještě víc sama k sobě a tomu co moje tělo i duše "potřebuje" po čem touží a k tomuto uvědomění mi významnou měrou pomohli všichni přítomní. Díky mužské krásné silné energii jsem cítila bezpečí a vlastní sílu jít opravdu do hloubky sebe. Petra a Luci vytvořily prostor nekonečných možností a to přeji zažívat všem. Ze semináře jsem odjela s rozhodnutím změnit svůj život a udělat první akční krok bylo snažší než jsem si myslela, že by vnitřní síla? DĚKUJI"
Lenka Ackermannová
Já bych také touto cestou chtěla z celého poděkovat všem, kteří tam byli s námi. Jela jsem tam najít sama sebe a důvod proč jsem tady. Byl to velmi silný víkend. Trvalo mi vše, co se tam událo zpracovat. A procesy vlastně stále běží a promítají se v životě. Co bylo úžasné, tak právě to prostředí, které jsme tam vytvořili společně s muži. Ta energie byla opravdu léčivá. A nebylo to jen o vstoupení do své síly a nalezení poslání. Nevím jistě, zda se mi poslání otevřelo. Ale jsem na cestě a i cesta je cíl a o tom to právě je. Užít si tu cestu s vědomím, že na ní nejsem sama. Bylo to prostě boží.
Gabriela Maissnerová

Kdo jsme?

Jsme Petra a Lucie.


Dvě ženy, které spojila vzájemná blízkost srdcí a stejné hodnoty. Ty stěžejní pro nás jsou PLYNUTÍ, TVOŘENÍ SRDCEM a POSPOLITOST. Když jsme spolu, tvoříme v  plynutí, přicházejí k nám nádherné nápady a my je s láskou a pokorou přijímáme a proměňujeme v realitu. A přesně tak, vznikl náš společný záměr, vytvořit Komunitu Jedinečných Průvodců a s ní tento Mini-výcvik.

Rozhodni se i Ty stát se součástí této komunity a posunout se ve svém provázení dál díky Mini-výcviku.

Petra

Petra

Jsem koučka autentického života, průzkumnice a aktivátorka paradigmat Nové Země v nás. Probouzím v lidech jejich nejniternější pravdu a pomáhám jim odložit vše, co jim brání ji žít. Provedu vás na cestě ve třech propojených oblastech - poslání, láskyplné vztahy a hojnost. Součástí mého poslání je držení bezpečného prostoru skupinám, kultivace lidské sounáležitosti a vedení komunit.

Lucie

Lucie

Jsem průvodkyní a inspirátorkou lidí v obdobích velikých změn. Jako vysoce citlivá štírka se silnou intuicí se ráda nořím do hlubin a objevuji tam světlo a dary, které přinášíme každý z nás světu. Odhaluji způsoby, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě a každý z nás se může stát Tvůrcem svého života.