Objev a žij své poslání

On-line transformační a aktivační pole pro ženy i muže

Dost bylo informací a studia …

Je na čase začít ŽÍT SEBE a TVOŘIT to, po čem touží Tvá duše. Poznej své dary, objev svou pravou podstatu a ukaž se světu, takový/á jaký/á opravdu jsi a udělej to právě TEĎ.

Pojď to změnit … v co největší lehkosti, radosti a s podporou a udělej to právě TEĎ.

Jsme Petra a Lucie, našimi největšími dary je tvořit transformační a aktivační pole, v kterém se dějí zázraky, pokud si je dovolíš. V tomto poli objevíš své dary a bytostní touhy, odložíš strachy, bloky a přesvědčení, které Ti brání uvidět a žít sám/sama sebe a ukázat se světu ve své opravdovosti. Skrze intuitivní akční kroky, podporu Kruhu i Vyšších sil ihned začneš manifestovat své poslání do hmoty. 

Pracujeme živě s dynamikou a energetickým polem skupiny, reagujeme přímo na vás a vaše vyzařování, nejedná se o žádný univerzální kurz, žádná předtočená videa. Díky tomu se proto Tebe otevírá silná transmise a s ní možnost začít žít své poslání právě TEĎ.

Co Tě konkrétně čeká?

Zaměříš na objevování, pročištění a okamžité zhmotňování Tvých záměrů a darů, žití svého poslání

Bude to jednoduché, hlubinné a transformační.

Úvodní živé vysílání – otevření energetického portálu. Dozvíš se, jak to udělat, aby sis z naší společné cesty odnesl/a co nejvíce a také jak se otevřít transmisi. Díky hravému cvičení začneš již od začátku objevovat své dary a své poslání.

 1. setkání – objevování Tvé podstaty a Tvých darů, Tvého místa ve světě –  čekají Tě aktivační meditace, vizualizace a koučovací techniky. Ze setkání si odneseš konkrétní výstup, s kterým budeš dále pracovat, zůstaneš tak v propojení a rozvíjení procesu objevování svých darů a svého poslání. V aktivaci své pravé podstaty si dovolíš si být viděn/a takový/á jaký/á opravdu jsi a v tomto procesu budeš pokračovat i nadále.
 2. setkání – vnitřní síla, sebedůvěra, moje podstata – čekají Tě konstelační, čistící a uvolňovací techniky. Odstraníš programy a bloky, které Ti brání žít Tvoji pravou podstatu. Propojíš se s intuicí a napojíš se na vnitřní moudrost.
 3. setkání –  cesta za Tvým posláním – posuneš se na časové ose do bodu, kde již žiješ své poslání a nastavíš si intuitivní akční kroky, které Tě do toho místa dovedou ve hmotném světě. Otevřeš se podpoře na své cestě a to v hmotném i duchovním světě. Přizveš si své duchovní průvodce a naučíš se pracovat s energetickými portály. Také se propojíš se svou životní silou, která Ti dá motivaci a odhodlání kráčet cestou svého poslání.
 4. setkání – cesta do hlubin a ke Tvému posvátnému zranění – zjistíš, co Ti právě teď nejvíc brání na Tvé cestě, dostaneš se k jádru a Tvému největšímu daru. Učiníš rozhodnutí žít své poslání, svoji pravdou podstatu a najdeš odvahu vykročit.

Závěrečné živé vysílání  – integrace prožitků a uzavření energetického portálu.

Během 4 týdnů s námi začneš žít své poslání ve hmotě. Co Tě v tom podpoří?

 

V kruhu ...

Skrze naše srdce se propojíme se v Kruhu. Síla kruhu je laskavá a mocná. Najdeš zde své spřízněné duše, lidi se stejným záměrem žít svou pravou podstatu, to vyvolá synergii, transmisi a silnou vlnu, na které se povezeš.

V propojení na svou Podstatu a své Tělo.

Použijeme řízené aktivace, aby ses spojil/a se svým srdcem a svou intuicí, také svým tělem a Tvou životní silou.

 

V propojení na Matku Zemi a Božství v nás ...

Matka Země je tu po Tebe. Uvědomíš si, že jsi její neoddělitelnou součástí, načerpáš její výživu, pocítíš její bezpečnou náruč a propojíš se s ní v Bezpodmínečné Lásce a Vděčnosti.

Už nemusíš být na vše sám/sama, propojíš se s Božstvím, které je Tvou neoddělitelnou součástí vždy a všude. Ucítíš ho, staneš se jím a s tím přijde Klid, Víra a Odevzdání se proudu života.

Portál jako brána do vyšších světů ...

Skrze naše srdce aktivujeme portál, vytvoříme bránu k vyšším světům a požádáme si o podporu vyšších sil a našich průvodců, s Pokorou a Úctou.

Na vibraci Nové Země ...
Vibraci Bezpodmínečné Lásky, Svobody a Radosti ...

Nová Země žije na vibraci Bezpodmínečné Lásky, Svobody a Radosti. To co dříve nebylo možné nebo trvalo dlouhý čas, se dnes může stát “během okamžiku”.

Každou naši novou službu tvoříme z naší nové úrovně bytí, pro tento prostor přišly vibrace Nové Země – Radost, Svoboda a Bezpodmínečná Láska.

Co získáš?

Objev a žij své poslání je aktivační a transformační pole díky kterému získáš:

 1. důvěru v sebe a ve svoji cestu
 2. stoupneš si do své síly a procítíš ji v celém svém těle 
 3. naučíš se cítit a zároveň konat – propojíš svoji ženskou a mužskou esenci
 4. propojíš se se svojí pravou podstatou, naučíš se odkládat nefunkční bloky a přesvědčení a skrze to nechat vystoupit svou jedinečnost
 5. uvidíš své dary a svoji jedinečnost, to co přinášíš světu právě Ty
 6. propojíš se se svojí intuicí a napojíš se na svoji vnitřní moudrost
 7. komunitu a spřízněné duše s kterými můžeš kráčet i nadále po své životní cestě
 8. Radost, Svobodu a Bezpodmínečnou Lásku, tedy kvality na jejichž vibraci se ponese celý program
 9. vydáš se na cestu provázení sám sebe – budeš mít základní výbavu, abys byl průvodcem sám sobě 
 10. koučovací a terapeutické techniky  – prožitkem i v přehledném pdf

Ženy a muži, kteří prošli našimi transfomačními a aktivačními pogramy, říkají ...

"Dělám kroky v souladu s mojí duší..."

"Milé ženy, je to opravdu neskutečné, co se děje. Cítím obrovskou sílu, "nakopává" mě to a pomáhá, pokračuji dále na své cestě. Ve čtvrtek  jsem šéfovi oznámila, že končím - jsem státní zaměstnanec a zrálo to ve mně už hodně dlouho. Delší dobu jsem cítila, že už tam být nemám a drásalo mě to. Ale strachy moje, rodiny a okolí - že to nezvládnu, že jsem sama s dětmi, že nemůžu opustit "jistotu" ... stáhlo mě to vždycky zpátky. A teď nastal čas.

Dělám kroky v souladu s mojí duší, vnímám a následuji svoji intuici, jsem otevřená novým věcem a neposlouchám tolik hlavu, ale ladím se na srdce. A věřím, že kroky dělané ze srdce dopadnou dobře a povedou mě tam, kde mám být a kde budu "pomáhat světu". Zvláštní je, že nemám nic konkrétního, mám zatím jen nápady, ale jsem Tvůrce a vím, že to bude dobré, dýchám, jsem tady a teď a jsem v naprosté důvěře, že je vše v pořádku. Moc děkuji za vás všechny, za naše úžasné průvodkyně."
Lucie Loudová

"Jste víly. Děkuju za to, že jste ..."

"Peťo, Lucko, právě jsem došel k závěru, že jste čarodějky. Bytosti schopné existovat mimo čas a prostor. Vůbec nechápu, kde v sobě berete tolik času a energie na podporu nás všech. A mám na mysli i lidi z předchozích Kruhů. Pracujete s námi před Kruhem, během Kruhu i po Kruhu, všechno se vám to prolíná. Mně osobně by se už pletlo, kdo je z jakého Kruhu a co jsem komu slíbil udělat. Teď vás obě vidím s lehkostí a radostí tančit, proplouvat a létat s konývkami v ruce mezi kulatými rozkvetlými záhony. Tolik nádherných barev zalitých zářivým sluncem. Ty kulaté záhony jsou jednotlivé Kruhy a každá květina je každý z nás, na kterého dopadají kapky životadárné svěží vody. Jste víly. Děkuju za to, že jste! 💗"
Jaroslav Pekař

"O tom se nedá psát, to se musí zažít ..."

"Já vůbec nevím jestli se mi podaří dát do slov, co mi aktivace přinesla. Po 15 týdnech můžu o sobě říct, jsem tvůrce svého života, jsem naladěná na svojí vnitřní moudrost, jsem na vlně nové (ze)mě, jsem sebejistější, šťastnější, vnímavější, napojená na své JÁ. S velkou podporu začínám tvořit, tvořit sama sebe, tvořit svůj život. O tom se nedá psát, to se musí zažít. Za všechno vám oběma s Péťou a všem ženám z aktivace moc děkuju! Získala jsem tu nová přátelství, podporu a hlavně nakopnutí, dát věci do pohybu. Ještě jednou děkuji, děkuji, děkuji"
Jana Straus

"Vím, jak se svými stíny, strachy pracovat ..."

"Z ženy plné strachu, obav, nejistoty, zmatenosti...se za 15 týdnů stala žena sebejistá, sebevědomá a sebemilující. A tímto vnitřním bohatstvím a proměnou chci měnit svět kolem sebe. Už se tak děje. Samozřejmě nejsem dokonalá, ale vím, jak se svými strachy, stíny pracovat. Vše, co potřebuji, mám v sobě. Petra a Lucka byly výbornými průvodkyněmi na této cestě. Citlivě, láskyplně, trpělivě nás doprovázely a za to jim patří velký dík."
Blanka Kraváčková

Jak to bude probíhat?

 • Začínáme 6.4.2023 otevřením pole v soukromé FB skupině
 • Čekají Tě 4 zoomová setkání a živá vysílání pro otevření, uzavření pole i Tvé dotazy,  budeš mít k dispozici 2 jedinečné průvodkyně.
 • Během živých vysílání i zoomových setkání Tě čekají meditace, aktivace, čistící a koučovací techniky, práce s tělem, s hlasem a akční kroky.
 • Setkání přes zoom proběhnou od 19:00, budou v délce cca 120 minut, v termínech: středa 12.4. 2023, úterý 18.4. 2023, úterý 25.4. 2023 a středa 3.5. 2023. Ze všech setkání bude pořízen záznam, který budeš mít poté k dispozici. Na zoomových setkáních se budeme střídat – dvě budou s Petrou a dvě s Lucií. 
 • On-line setkání přes zoom a živá vysílání tvoříme živě (žádná předtočená videa, reagujeme na vás a vaše potřeby a pole skupiny, držíme však předem připravený rámec). 
 • Po celou dobu pro Tebe budeme držet silné a laskavé transformační a aktivační pole. Dostaneš se zde do svých hlubin, ke svým stínům i darům.  Budeš mít k tomu bezpečné prostředí, řadu technik, podporu a komunitu.
 • Metody a techniky, které budeme používat Ti pošleme zpracované v pdf, abys je mohl/a využívat i po skončení programu.
 • FB skupina – po celou dobu Ti budeme k dispozici ve FB skupině, budeme zde držet prostor pro Tvou transformaci, budeme Ti odpovídat na otázky, vnášet společná témata a především se budeme inspirovat a podporovat. 

 • Program je na 4 týdny, končit budeme 5.5.2023 uzavřením pole.

Cena

4 400 Kč
 • Cenu je možné rozdělit na 2 splátky po 2 400 Kč.

Nech se podpořit Ceremoniálním kakaem

V objevování a žití Tvého poslání Tě může podpořit Ceremoniální Kakao.

Ceremoniální kakao vnímáme jako dar Matky Země, posvátnou bytost, která pomáhá otevřít lidská srdce, probudit v nás lásku, radost a sounáležitost. Je velikým pomocníkem na cestě za našimi záměry a tvoření v souladu se svou podstatou. S kakaem procházíš transformací s větší lehkostí a radostí.

Používáme ceremoniální kakao Amaité a nyní ho nabízíme i Tobě. Malé či velké ceremoniální kakao můžeš přikoupit přímo v objednávce programu. Ke kakau dostaneš zdarma i videonahrávku s tím, jak kakao připravit, jak se s ním propojit na úrovni srdce a nechat se podpořit v žití svých záměrů.

 

334894596_216068997618167_2894811366539770846_n (1)

Kdo jsme?

Jsme Petra a Lucie.
Dvě ženy, které spojila vzájemná blízkost srdcí a stejné hodnoty. Ty stěžejní pro nás jsou PLYNUTÍ, TVOŘENÍ SRDCEM a POSPOLITOST. Když jsme spolu, tvoříme v  plynutí, přicházejí k nám nádherné nápady a my je s láskou a pokorou přijímáme a proměňujeme v realitu. A přesně tak vznikl náš společný záměr vytvořit  komunitu  Tvůrců Nové Země, Kruh Jedinečných průvodců i tento program. 

Petra

Petra

Jsem koučka autentického života, ceremonialistka a aktivátorka paradigmat Nové Země v nás.

Probouzím v lidech jejich nejniternější pravdu a učím je, jak odložit vše, co jim brání ji žít. Provázím na cestě ve třech propojených oblastech – poslání, láskyplné vztahy a hojnost. Vedu lidi k odevzdání se proudu života a tvoření už jen v souladu se svou podstatou a v propojení na Božství.

Součástí mého poslání je tvoření posvátného prostoru pro skupiny, kultivace lidské sounáležitosti a tvoření komunit Nové Země

Lucie

Lucie

Jsem průvodkyní a inspirátorkou lidí v období zásadních změn v jejich životě, které vedou k žití jejich pravé podstaty a projevení plného potenciálu.

Jako vysoce citlivá štírka se silnou intuicí se nořím do těch největších hlubin a vynáším společně s vámi na světlo dary, které přinášíme každý z nás světu. Odhaluji způsoby, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost, vzít si zpět svoji sílu a žít život v souladu se svým plánem duše.

Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě a každý z nás se může stát Tvůrcem svého života, stačí se pro to rozhodnout.

Ženy a muži, kteří prošli našimi transfomačními a aktivačními pogramy, říkají ...