Mini-Výcvik
jedinečných
průvodců

ONLINE TRANSFORMAČNÍ POLE
pro všechny, kdo tvoří srdcem

ZDARMA - 8.8. - 14.8.2022

Vytvořeno s láskou
od průvodkyň průvodcům

Pro všechny ženy a muže, které volá provázení nebo již provází a chtějí ...

Provázet SRDCEM a ve své JEDINEČNOSTI.

Uvolnit strachy, které jim brání vyjít ven a cítit se v provázení RADOSTNĚ a UVOLNĚNĚ.

Posunout se na své cestě a otevřít si POLE KLIENTŮ a PROSPERITU.

Být součástí PODPORUJÍCÍ KOMUNITY.

Vstup do silného a laskavého TRANSFORMAČNÍHO POLE, ve kterém se během jednoho týdne významně posuneš na své cestě průvodce.

Kopie návrhu Kopie návrhu Facebook přispěvek na citáty (4)

Mini-výcvik začíná na Lví bránu - pondělí 8. 8. 2022

Začínáme na tento významný portál a budeme spolu celý týden. Vytvoříme silné s laskavé transformační pole a půjdeme do prožitků a posunů v Tvém vnitřním nastavení i v Tvé realitě.

Naším záměrem je umožnit Ti nahlédnout do sebe a uvidět, kdo jsi jako průvodce, objevit a odložit své strachy a vykročit po cestě vstříc svému srdci, své komunitě a prosperitě. Máme pro Tebe připraveny dárky v podobě koučovacích a terapeutických technik.

Co získáš?

Mini-výcvik jedinečných průvodců je ucelený koncept, díky kterému získáš: 

 1. techniky – jak koučovací tak terapeutické, vyzkoušíš si je na vlastní kůži a zároveň je jako dárek obdržíš přehledně sepsané v pdf

 2. uvědomění o Tvé Jedinečnosti v rámci provázení

 3. hluboké léčení Tvých strachů a zranění v silném a laskavém energetickém poli

 4. intuitivní akční kroky  kudy jít dál po své cestě jedinečného průvodce

 5. odpovědi na své otázky k provázení 

 6. podporu dvou jedinečných průvodkyň 

 7. komunitu – inspiraci a propojení s ostatními průvodci 

Jak to bude probíhat

Čeká Tě týden s  námi,  budeš mít k dispozici 2 jedinečné průvodkyně. Všechna setkání proběhnou živě (alikace zoom či živé vysílání), aby vzniklo silné transformační pole a my jsme mohly reagovat přímo na vás.

3  TRANSFORMAČNÍ SETKÁNÍ

 • pondělí 8.8.2022 ( 20:00 -22:00 ) Otevři své srce, objev svou JEDINEČNOST v provázení a nastav si svůj ZÁMĚR

 • středa 10.8.2022 ( 20:00 -22:00 ) Podívej se na své strachy být viděn/a či strachy, že Tě provázení neuživí a i ty další. Pojď je odevzdat v energetickém prostoru. Dovol si být viděn/a takový/á jaký/á jsi a provázet v uvolnění a radosti.

 • neděle 14.8.2022 ( 20:00 – 22:00 ) Otevři si pole klientů a prosperity, nastav si své intuitivní akční kroky a staň se svým záměrem.


SETKÁNÍ URČENÉ PRO ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY

 • pátek 10:00 – 11:00

Setkání proběhnou skrze aplikaci zoom, ale není potřeba připojit se přímo na zoom, prožitek Ti umožníme také díky živému vysílání ve FB skupině a též Ti pošleme záznam vysílání na Tvůj email.

DÁRKY A DOPLŇUJICÍ CVIČENÍ

Vždy druhý den ráno po společném setkání najdeš ve svém emailu koučovací či terapeutickou techniku v přehledném pdf, také záznam prožitkového setkání a doporučené cvičení, které zajistí komplexnost a maximální účinnost Mini-výcviku. 

DOPROVODNÝ PROGRAM, KOMUNITA A PODPORA

 • FB skupina – po celou dobu Ti budeme k dispozici ve FB skupině, budeme zde držet prostor (energetické pole) pro Tvou transformaci, budeme Ti odpovídat na otázky, vnášet společná témata formou živých vysílání a budeme se inspirovat a podporovat.
 • Komunita – naším cílem je vytvořit komunitu jedinečných průvodců, i po skončení minivýcviku můžeš zůstat její součástí. Komunita bude sloužit i pro následné propojení, inspiraci, předávání technik, podporu a supervize s dalšími průvodci.
Kopie návrhu Kopie návrhu Facebook přispěvek na citáty (4)

Propoj se s námi ve FB skupině Komunita Jedinečných Průvodců, čeká tu na Tebe též doplňkový program k celému Mini-výcviku a další průvodci, kteří tvoří srdcem. Budeme se zde podporovat, obohacovat a společně růst i po skončení Mini-výcviku.

Kdo jsme?

Jsme Petra a Lucie.


Dvě ženy, které spojila vzájemná blízkost srdcí a stejné hodnoty. Ty stěžejní pro nás jsou PLYNUTÍ, TVOŘENÍ SRDCEM a POSPOLITOST. Když jsme spolu, tvoříme v  plynutí, přicházejí k nám nádherné nápady a my je s láskou a pokorou přijímáme a proměňujeme v realitu. A přesně tak, vznikl náš společný záměr, vytvořit Komunitu Jedinečných Průvodců a s ní tento Mini-výcvik.

Rozhodni se i Ty stát se součástí této komunity a posunout se ve svém provázení dál díky Mini-výcviku.

Petra

Petra

Jsem koučka autentického života, průzkumnice a aktivátorka paradigmat Nové Země v nás. Probouzím v lidech jejich nejniternější pravdu a pomáhám jim odložit vše, co jim brání ji žít. Provedu vás na cestě ve třech propojených oblastech - poslání, láskyplné vztahy a hojnost. Součástí mého poslání je držení bezpečného prostoru skupinám, kultivace lidské sounáležitosti a vedení komunit.

Lucie

Lucie

Jsem průvodkyní a inspirátorkou lidí v obdobích velikých změn. Jako vysoce citlivá štírka se silnou intuicí se ráda nořím do hlubin a objevuji tam světlo a dary, které přinášíme každý z nás světu. Odhaluji způsoby, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě a každý z nás se může stát Tvůrcem svého života.