Kruh
jedinečných
průvodců

Vytvořeno s láskou
od průvodkyň průvodcům

Kruh Jedinečných Průvodců volá k sobě ty, kteří touží ...

Přisedni k nám do kruhu a staň se průvodcem, který naplno využívá svých darů a má svoji podporující komunitu

 V našem laskavém a silném transformačním poli osvobodíš sám sebe od vzorců a přesvědčení, které Ti brání být jedinečným průvodcem a žít v prosperitě.

Nelze oddělit oblast Tvého poslání od ostatních oblastí Tvého života. V našem poli zároveň odložíš i další vzorce, které Ti brání  žít ve Svobodě a Lásce. Tvá účast v kruhu se promítne nejen do Tvého tvoření, ale také do Tvých vztahů, do toho kým jsi a jak se cítíš.

Objevíš své dary, svůj jedinečný systém provázení založený na Tvé autenticitě a otevřeném srdci. Zároveň si otevřeš pole nekonečných možností a dovolíš si žít opravdovou svobodu a zázraky.

Kopie návrhu Kopie návrhu Facebook přispěvek na citáty (4)

Lze jen těžko zachytit slovy, co vše Ti kruh přinese, projdi si prosím reference ze dvou předchozích vln a pak se rozhodni, zda budeš součástí té třetí.

Co nabízíme?

Program tvoříme celistvě, systematicky a zároveň v plynutí. Důraz klademe na jednoduchost, efektivnost a paradigmata Nové Země.

Nezahltíme Tě informacemi, ale povedeme tě do tvého nitra, kde leží všechny Tvé odpovědi. Zároveň Tě povedeme ke konání, aby se to co najdeš ve svém nitru, propsalo do hmoty a Tvého žití.

Naučíme Tě jak otevřít srdce své i ostatních lidí a díky tomu se staneš průvodcem Nové Země. Průvodcem, který naslouchá své intuici, umí pracovat se svojí energií a svítí na cestu dalším lidem.

Kvality, které silně během výcviku pocítíš jsou Láska, Svoboda, Sounáležitost, Radost a Podpora.

Co získáš?

Kruh jedinečných průvodců je ucelený systém, díky kterému získáš: 

 1. techniky – jednoduché a efektivní, jak koučovací tak terapeutické, vyzkoušíš si je na vlastní kůži a naučíš se je propojovat a vnést do nich sebe a svou intuici,
 2. objevíš a rozvineš své dary, najdeš svoji jedinečnou formu provázení díky IKIGAI,
 3. získáš sebedůvěru, abys mohl/a žít své poslání, otevřeš si energetické pole klientů a posílíš si svoji sebehodnotu, aby sis uměl/a nastavit správné ceny, aby Tě provázení plně uživilo 
 4. objevíš svůj jedinečný způsob prodeje, tak aby to nebyla dřina ale zábava,
 5. učiníš akční kroky k tomu, abys šel/šla rovnou ven se svými dary a začal/a žít to co skutečně cítíš, sladíš cítění a konání,
 6. komunitu a podporu lidí na stejné vlně.

Průvodkyně, které usedly v Kruhu, říkají:

Tereza Piontek Chlebovská

Kateřina Jungwirthová

Výcvik jedinečných průvodců s Peťou a Luckou bylo nádherných 5 měsíců života. Velká transformace. Na začátku jsem netušila, co ve mě leží za dary. Jakou mám hodnotu, co vše dokážu. S podporou celého našeho kruhu jsem to objevovala. Nejen my jsme jedineční, ale i tento náš kruh, naše prožitky a přátelství byla a jsou jedinečná. Hodnota je mnohem větší, než jen  deklarované body v kurzu. Hodnota je o živosti, zážitcích, péči, přístupu a celém poli, ve kterém kráčíme všichni společně. Neměnila bych za nic na světě “

Radka Šichová

Lucie Binarová

“Pokud toužíš investovat do sebe smysluplně a moudře, výcvik Jedinečných průvodců je to pravé, co na Tebe čeká. Ať už jsi na poli seberozvoje dlouho či jsi nováček, Lucka s Péťou Ti vždy dokáží ukázat a dovést Tě do dalšího prostoru, o kterém nemáš tušení. 

Díky citlivému vedení holek, které je vždy lidské, otevřené a bezpečné, jsem mohla poznat další zákoutí své duše. Mohla jsem nakouknout na témata, o kterých jsem si myslela, že již mám vyléčené a zjistila jsem, že je stále na čem pracovat. Uvědomila jsem si své další strachy a bloky, které mi bránily žít svobodně a autenticky. Dokázala jsem postupně odlupovat – slupku za slupkou – nefungující přesvědčení a neprospěšné programy. A nyní mám pocit, že mi narostla křídla. Byl to nádherný půlrok plný inspirace, setkání, objevování a tvoření nové bytosti. Děkuji.”

Dagmar Kojecká

Markéta Špalková

“Pokud hledáte cestu k hlubšímu poznání sama sebe, jste otevřeni svým vědomím stoupat nahoru, otevřít se nové, světelné cestě Vašeho života, pak máte tu čest poznat a spolupracovat s Peťkou a Lucinkou, ženami provázejícími na cestě Nové Země. Propojíte se nejenom s nimi, v kruhu žen, které zde budou Vás čeká úžasná, přátelská, přívětivá atmosféra, sounáležitost a pochopení. Bytí v tomto kruhu Vám ukáže Vaši novou cestu a nasměruje Vás ke šťastnějšímu plnohodnotnějšímu životu.

Pokud Vás láká být Průvodkyní Nové Země tohle je jedinečná příležitost.”

Andrea Mališová

Nikola Benešová

“Výcvik jedinečných průvodců si mě prostě přitáhl a já jsem za to moc vděčná. Dostala jsem mnoho technik, které mohu použít nejen s klienty, ale i při práci sama se sebou. Vnímala jsem nadstandardní podporu nejen na živých setkáních, ale i ve facebookové skupině.
V tomto silně transformačním poli jsem se dostávala do svých hlubin a mohlo tak postupně odcházet vše, co mi již nesloužilo. Měla jsem možnost zažít a poznat sílu sesterství. Děkuji za to, že jsem toho mohla být součástí.”

Techniky pro práci s klienty

Koučovací techniky

Kreativní techniky pro práci s podvědomím klienta, Umění kladení otázek, Krystalizace záměru, Varianty technik s obrázky a kartami, Konstelační techniky, Pohybové techniky, Hledání odpovědí skrze tělo, Hledání odpovědí skrze okolí (v domácnosti i přírodě), Metaforické techniky, Tvorba koučovacích meditací, Kvantování.

Práce s klientem na individuální úrovni

Pravidla koučování a terapeutické práce, uvolnění klienta, příprava klienta, uvolnění a příprava sebe sama, možná úskalí a jak si s nimi poradit. Intuitivní práce a kombinování jednotlivých koučovacích i terepeutických technik. Tvorba vlastních technik.

Terapeutické techniky

Silné a do hloubky jdoucí techniky, pro práci s emocemi, přepisování programů a vkládání nových kódů - Intuitivní EFT, Technika nejhlubšího přijetí, Rituální propouštěcí technika, Konstelační technika, Technika pro plnění přání, Tvorba čistících meditací, Kvantování.

Práce se skupinou

Držení prostoru a práce se skupinou klientů. Skupinové techniky a možnost využití individuálních technik ve skupině.

Rituály

Proč a jak pracovat s rituály. Zjistíš jak zapojit rituály do své práce průvodce.

INTUITIVNÍ PROVÁZENÍ

Propojování jednotlivých technik, zapojení intuitivní práce, hravosti a originality do provázení. Vytvoříš si svůj jedinečný systém provázení.

Podpora pro Tebe

Zaměření podle IKIGAI

Zjistíš svou podstatu a díky ní si určíš svou jedinečnost, která Tě provede k definování Tvého tématu a cílovky, která Ti dává ten největší smysl a bude s Tebou naprosto ladit.

Sebehodnota

Naučíš se být viděn/a, plně se postavit za svoji práci, svůj styl provázení a svou jedinečnost. Naučíš se nastavovat ceny, které jsou s Tebou v souladu.

získávání klientů

Nastavíš si svůj osobní prodejní systém - rytmus aktivit, které pro Tebe budou přirozené a budou Ti přinášet dlouhodobě Tvé klienty. Podnikneš první akční kroky k získání svých klientů.

DUŠEVNÍ HYGIENA

Často je podceňována a přitom je tak důležitá, bez ní se jako průvodce snadno vyčerpáš. Naučíš se, jak se při své práci energeticky očišťovat, tak aby Tě práce s lidmi neunavovala, ale dodávala Ti energii.

HOLISTICKÝ SYSTÉM

Předáme Ti náš systém, který s klienty pracuje holistickým způsobem a je vhodný pro hlubokou transfomaci klienta.

KOMUNITA PRŮVODCŮ

Staneš se součástí komunity průvodců, najdeš zde podporu, vzájemnou inspiraci, studnici nových technik a prostředí pro supervize. Energetické pole a síla skupiny Ti usnadní cestu k Tvým cílům.

Příběh

Poté co jsme prošly základními výcviky a kurzy, jsme se pustily do podnikání. Ufff, auuu … to byl teda fičák. Spousta práce, vyčerpání, také spousta strachů, málo radosti, klientů a také málo peněz. Nemá být poslání nahodou o radosti, naplnění a plynutí???

Po několika měsících práce jsme byly vyčerpané a sílil strach, že nás podnikání neuživí. Celou dobu nás provázely otázky.

Jak celým podnikáním plynout, jak se nenadřít a užívat si to?

Proč máme za tolik práce, tak málo klientů?

Jak být v souladu se svými cenami? Neodradí to klienty? 

Není těch průvodců už nějak moc? Můžeme vůbec obstát? 

Jak se odlišit od ostatních a vnést do podnikání svoji jedinečnost a hravost?

Jsme dost dobré? Jak se zbavit strachu být viděné?

Díky propojení hluboké energetické práce s vlastními stíny, polem klientů a aktivitou, která je s námi v souladu, jsme to dokázaly! 

Naše práce je naším posláním, které nás naplňuje i živí. Cítíme, že nastal čas předat náš recept dalším.

Vytvořeno s Láskou od průvodkyň průvodcům

Pro koho je Kruh vhodný

Pro ženy a muže, kteří chtějí provázet lidi na jejich cestě. Už si třeba i lehce přičichly k práci terapeuta, kouče nebo k práci s lidmi, ale zatím:

 • se necítí plně vybavené nástroji a technikami k provázení, potřebují doplnit či sloučit koučovací a terapeutické techniky
 • neumí si nastavit cenu, která jim energeticky sedí, funguje a dává jim ekonomický smysl
 • nemají tolik klientů, kolik by chtěly a zatím se provázením neuživí, neví jak klienty oslovit a získat
 • prošli základními kurzy, ale necítí sebedůvěru ve svém provázení
 • zatím nenašli svou jedinečnost a cítí se ztracené v moři dalších koučů a terapeutů
 • právě teď stojí na místě a bojí se udělat akční kroky
 • se na své cestě průvodce příliš nadřou a cítí se vyčerpaní, chtějí plynout a užívat si své poslání
 • nemají podporující komunitu, ve které se navzájem inspirují, obohacují a slouží též jako supervizní prostor

Koncept Kruhu

 • kombinace živých a on-line setkání
 • 5 živých setkání (v rámci uceleného systému předávání koučovacích a terapeutických technik pro práci s jednotlivcem i skupinou, práce s vlastní sebedůvěrou a vlastními stíny, otevírání pole klientů, cenotvorba a nastavení vlastních akčních kroků)
 • 8 on-line setkání na zoomu mezi živými setkáními (pro prožitek, techniky, sdílení, otázky, zpětnou vazbu, praktické ukázky)
 • cvičení na doma – pro ukotvení získaných znalostí, dovedností a vlastní seberůst
 • uzavřená FB skupina pro naše propojení, zpětné vazby a otázky, sdílení videí z praxe – inspirace pro druhé, pokud nemáš FB umožníme Ti jinou formu sdílení
 • praxe mimo hlavní setkání – práce ve dvojicích (možnost v on-line)
 • začínáme již 20. února 2023 společným naladěním a nastavením záměrů.
 • celý Kruh je silné transformační pole, dostaneš se do svých hlubin, často i v jiných oblastech života než je provázení. Vše souvisí se vším a toužíš-li být průvodcem s otevřeným srdcem, je potřeba nahlédnout do všech oblastí svého života. Budeš mít k tomu bezpečné prostředí, řadu technik, podporu a komunitu.
 • pokud úspěšně projdeš naším Kruhem (účastníš se všech setkání nebo si je nahradíš a budeš aktivně trénovat provázení i mimo živá setkání) obdržíš na konci certifikát o absolvování programu. 

Jak to bude probíhat

 • Čeká tě 5 měsíců s námi, budeš mít k dispozici 2 jedinečné průvodkyně a můžeš se těšit na další překvapení od nás
 • Živá setkání budou probíhat v Meditačním centru U kamenné ryby, Chroustenice (mezi Prahou a Berounem).
 • Začínáme vždy ve čtvrtek večer (cca ve 20 hod) a končíme v sobotu odpoledne (cca v 17 hod)
 • Sejdeme se v těchto termínech:

 23.2. –  25.2.2023

 30.3. –  1.4. 2023 

 27.4 – 29.4.2023

                    25.5 – 27.5.2023

                    22.6 – 24.6.2023

 • Cena za ubytování a výbornou vegetariánskou stravu není v ceně kruhu, platí se zvlášť vždy po příjezdu na kruh a je ve výši  1 800 Kč za celé setkání
 • On-line setkání proběhnou v termínech (upřesníme) a budou nahrávána a následně vložena do FB skupiny.
 • FB skupina – po celou dobu Ti budeme k dispozici ve FB skupině, budeme zde držet prostor (energetické pole) pro Tvou transformaci, budeme Ti odpovídat na otázky, vnášet společná témata a především se budeme inspirovat a podporovat.
 • Komunita – naším cílem je vytvořit komunitu jedinečných průvodců, i po skončení programu zůstaneš součástí této komunity. Komunita bude sloužit i pro následné propojení, inspiraci, předávání technik, podporu a supervize i s dalšími průvodci.

Konzultační schůzky

Je důležité, abychom si navzájem sedli. Také bychom rády znaly Tvůj skutečný záměr PROČ do Kruhu vstupuješ.

Podmínkou pro přijetí je tedy 30 min on-line schůzka s jednou z nás. Nemáš se čeho bát, jen se na sebe naladíme a posdílíme své záměry. Doptáš se na vše potřebné.

Kapacita je omezena na 14 účastníků Kruhu. Chceme věnovat plnou pozornost každému z Vás, proto budeme pracovat v menší skupině.

Cena

45000
 • Cenu je možné rozdělit na 3 splátky - 3 x 16000 Kč
 • (Po domluvě je možnost i více splátek)

Kdo jsme?

Jsme Petra a Lucie.


Dvě ženy, které spojila vzájemná blízkost srdcí a stejné hodnoty. Ty stěžejní pro nás jsou PLYNUTÍ, TVOŘENÍ SRDCEM a POSPOLITOST. Když jsme spolu, tvoříme v  plynutí, přicházejí k nám nádherné nápady a my je s láskou a pokorou přijímáme a proměňujeme v realitu. A přesně tak, vznikl náš společný záměr, vytvořit Komunitu Jedinečných Průvodců a s ní tento Mini-výcvik.

Rozhodni se i Ty stát se součástí této komunity a posunout se ve svém provázení dál díky Mini-výcviku.

Petra

Petra

Jsem koučka autentického života, průzkumnice a aktivátorka paradigmat Nové Země v nás. Probouzím v lidech jejich nejniternější pravdu a pomáhám jim odložit vše, co jim brání ji žít. Provedu vás na cestě ve třech propojených oblastech - poslání, láskyplné vztahy a hojnost. Silnými pomocníky na mé cestě jsou otevřené srdce, vášeň a sexualita. Součástí mého poslání je držení bezpečného prostoru skupinám, kultivace lidské sounáležitosti, tvoření komunit a ceremonií.

Lucie

Lucie

Jsem průvodkyní a inspirátorkou lidí v obdobích velikých změn. Jako vysoce citlivá štírka se silnou intuicí se s druhými ráda nořím do hlubin a objevuji tam světlo a dary, které přinášíme každý z nás světu. Odhaluji způsoby, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě a jsme si tím nejlepším průvodcem. Stačí si začít naslouchat, přijmout a propustit to, co nám brání žít svůj život naplno a otevřít se zázrakům.

Průvodkyně, které usedly v Kruhu, říkají:

Kruh
jedinečných
průvodců

Vytvořeno s láskou
od průvodkyň průvodcům

Kruh Jedinečných Průvodců volá k sobě ty, kteří touží ...

Přisedni k nám do kruhu a staň se průvodcem, který naplno využívá svých darů a má svoji podporující komunitu

 V našem laskavém a silném transformačním poli osvobodíš sám sebe od vzorců a přesvědčení, které Ti brání být jedinečným průvodcem a žít v prosperitě.

Nelze oddělit oblast Tvého poslání od ostatních oblastí Tvého života. V našem poli zároveň odložíš i další vzorce, které Ti brání  žít ve Svobodě a Lásce. Tvá účast v kruhu se promítne nejen do Tvého tvoření, ale také do Tvých vztahů, do toho kým jsi a jak se cítíš.

Objevíš své dary, svůj jedinečný systém provázení založený na Tvé autenticitě a otevřeném srdci. Zároveň si otevřeš pole nekonečných možností a dovolíš si žít opravdovou svobodu a zázraky.

Kopie návrhu Kopie návrhu Facebook přispěvek na citáty (4)

Lze jen těžko zachytit slovy, co vše Ti kruh přinese, projdi si prosím reference ze dvou předchozích vln a pak se rozhodni, zda budeš součástí té třetí.

Co nabízíme?

Program tvoříme celistvě, systematicky a zároveň v plynutí. Důraz klademe na jednoduchost, efektivnost a paradigmata Nové Země.

Nezahltíme Tě informacemi, ale povedeme tě do tvého nitra, kde leží všechny Tvé odpovědi. Zároveň Tě povedeme ke konání, aby se to co najdeš ve svém nitru, propsalo do hmoty a Tvého žití.

Naučíme Tě jak otevřít srdce své i ostatních lidí a díky tomu se staneš průvodcem Nové Země. Průvodcem, který naslouchá své intuici, umí pracovat se svojí energií a svítí na cestu dalším lidem.

Kvality, které silně během výcviku pocítíš jsou Láska, Svoboda, Sounáležitost, Radost a Podpora.

Co získáš?

Kruh jedinečných průvodců je ucelený systém, díky kterému získáš: 

 1. techniky – jednoduché a efektivní, jak koučovací tak terapeutické, vyzkoušíš si je na vlastní kůži a naučíš se je propojovat a vnést do nich sebe a svou intuici,
 2. objevíš a rozvineš své dary, najdeš svoji jedinečnou formu provázení díky IKIGAI,
 3. získáš sebedůvěru, abys mohl/a žít své poslání, otevřeš si energetické pole klientů a posílíš si svoji sebehodnotu, aby sis uměl/a nastavit správné ceny, aby Tě provázení plně uživilo 
 4. objevíš svůj jedinečný způsob prodeje, tak aby to nebyla dřina ale zábava,
 5. učiníš akční kroky k tomu, abys šel/šla rovnou ven se svými dary a začal/a žít to co skutečně cítíš, sladíš cítění a konání,
 6. komunitu a podporu lidí na stejné vlně.

Průvodkyně, které usedly v Kruhu, říkají:

Tereza Piontek Chlebovská

Kateřina Jungwirthová

Výcvik jedinečných průvodců s Peťou a Luckou bylo nádherných 5 měsíců života. Velká transformace. Na začátku jsem netušila, co ve mě leží za dary. Jakou mám hodnotu, co vše dokážu. S podporou celého našeho kruhu jsem to objevovala. Nejen my jsme jedineční, ale i tento náš kruh, naše prožitky a přátelství byla a jsou jedinečná. Hodnota je mnohem větší, než jen  deklarované body v kurzu. Hodnota je o živosti, zážitcích, péči, přístupu a celém poli, ve kterém kráčíme všichni společně. Neměnila bych za nic na světě “

Radka Šichová

Lucie Binarová

“Pokud toužíš investovat do sebe smysluplně a moudře, výcvik Jedinečných průvodců je to pravé, co na Tebe čeká. Ať už jsi na poli seberozvoje dlouho či jsi nováček, Lucka s Péťou Ti vždy dokáží ukázat a dovést Tě do dalšího prostoru, o kterém nemáš tušení. 

Díky citlivému vedení holek, které je vždy lidské, otevřené a bezpečné, jsem mohla poznat další zákoutí své duše. Mohla jsem nakouknout na témata, o kterých jsem si myslela, že již mám vyléčené a zjistila jsem, že je stále na čem pracovat. Uvědomila jsem si své další strachy a bloky, které mi bránily žít svobodně a autenticky. Dokázala jsem postupně odlupovat – slupku za slupkou – nefungující přesvědčení a neprospěšné programy. A nyní mám pocit, že mi narostla křídla. Byl to nádherný půlrok plný inspirace, setkání, objevování a tvoření nové bytosti. Děkuji.”

Dagmar Kojecká

Markéta Špalková

“Pokud hledáte cestu k hlubšímu poznání sama sebe, jste otevřeni svým vědomím stoupat nahoru, otevřít se nové, světelné cestě Vašeho života, pak máte tu čest poznat a spolupracovat s Peťkou a Lucinkou, ženami provázejícími na cestě Nové Země. Propojíte se nejenom s nimi, v kruhu žen, které zde budou Vás čeká úžasná, přátelská, přívětivá atmosféra, sounáležitost a pochopení. Bytí v tomto kruhu Vám ukáže Vaši novou cestu a nasměruje Vás ke šťastnějšímu plnohodnotnějšímu životu.

Pokud Vás láká být Průvodkyní Nové Země tohle je jedinečná příležitost.”

Andrea Mališová

Nikola Benešová

“Výcvik jedinečných průvodců si mě prostě přitáhl a já jsem za to moc vděčná. Dostala jsem mnoho technik, které mohu použít nejen s klienty, ale i při práci sama se sebou. Vnímala jsem nadstandardní podporu nejen na živých setkáních, ale i ve facebookové skupině.
V tomto silně transformačním poli jsem se dostávala do svých hlubin a mohlo tak postupně odcházet vše, co mi již nesloužilo. Měla jsem možnost zažít a poznat sílu sesterství. Děkuji za to, že jsem toho mohla být součástí.”

Techniky pro práci s klienty

Koučovací techniky

Kreativní techniky pro práci s podvědomím klienta, Umění kladení otázek, Krystalizace záměru, Varianty technik s obrázky a kartami, Konstelační techniky, Pohybové techniky, Hledání odpovědí skrze tělo, Hledání odpovědí skrze okolí (v domácnosti i přírodě), Metaforické techniky, Tvorba koučovacích meditací, Kvantování.

Práce s klientem na individuální úrovni

Pravidla koučování a terapeutické práce, uvolnění klienta, příprava klienta, uvolnění a příprava sebe sama, možná úskalí a jak si s nimi poradit. Intuitivní práce a kombinování jednotlivých koučovacích i terepeutických technik. Tvorba vlastních technik.

Terapeutické techniky

Silné a do hloubky jdoucí techniky, pro práci s emocemi, přepisování programů a vkládání nových kódů - Intuitivní EFT, Technika nejhlubšího přijetí, Rituální propouštěcí technika, Konstelační technika, Technika pro plnění přání, Tvorba čistících meditací, Kvantování.

Práce se skupinou

Držení prostoru a práce se skupinou klientů. Skupinové techniky a možnost využití individuálních technik ve skupině.

Rituály

Proč a jak pracovat s rituály. Zjistíš jak zapojit rituály do své práce průvodce.

INTUITIVNÍ PROVÁZENÍ

Propojování jednotlivých technik, zapojení intuitivní práce, hravosti a originality do provázení. Vytvoříš si svůj jedinečný systém provázení.

Podpora pro Tebe

Zaměření podle IKIGAI

Zjistíš svou podstatu a díky ní si určíš svou jedinečnost, která Tě provede k definování Tvého tématu a cílovky, která Ti dává ten největší smysl a bude s Tebou naprosto ladit.

Sebehodnota

Naučíš se být viděn/a, plně se postavit za svoji práci, svůj styl provázení a svou jedinečnost. Naučíš se nastavovat ceny, které jsou s Tebou v souladu.

získávání klientů

Nastavíš si svůj osobní prodejní systém - rytmus aktivit, které pro Tebe budou přirozené a budou Ti přinášet dlouhodobě Tvé klienty. Podnikneš první akční kroky k získání svých klientů.

DUŠEVNÍ HYGIENA

Často je podceňována a přitom je tak důležitá, bez ní se jako průvodce snadno vyčerpáš. Naučíš se, jak se při své práci energeticky očišťovat, tak aby Tě práce s lidmi neunavovala, ale dodávala Ti energii.

HOLISTICKÝ SYSTÉM

Předáme Ti náš systém, který s klienty pracuje holistickým způsobem a je vhodný pro hlubokou transfomaci klienta.

KOMUNITA PRŮVODCŮ

Staneš se součástí komunity průvodců, najdeš zde podporu, vzájemnou inspiraci, studnici nových technik a prostředí pro supervize. Energetické pole a síla skupiny Ti usnadní cestu k Tvým cílům.

Příběh

Poté co jsme prošly základními výcviky a kurzy, jsme se pustily do podnikání. Ufff, auuu … to byl teda fičák. Spousta práce, vyčerpání, také spousta strachů, málo radosti, klientů a také málo peněz. Nemá být poslání nahodou o radosti, naplnění a plynutí???

Po několika měsících práce jsme byly vyčerpané a sílil strach, že nás podnikání neuživí. Celou dobu nás provázely otázky.

Jak celým podnikáním plynout, jak se nenadřít a užívat si to?

Proč máme za tolik práce, tak málo klientů?

Jak být v souladu se svými cenami? Neodradí to klienty? 

Není těch průvodců už nějak moc? Můžeme vůbec obstát? 

Jak se odlišit od ostatních a vnést do podnikání svoji jedinečnost a hravost?

Jsme dost dobré? Jak se zbavit strachu být viděné?

Díky propojení hluboké energetické práce s vlastními stíny, polem klientů a aktivitou, která je s námi v souladu, jsme to dokázaly! 

Naše práce je naším posláním, které nás naplňuje i živí. Cítíme, že nastal čas předat náš recept dalším.

Vytvořeno s Láskou od průvodkyň průvodcům

Pro koho je Kruh vhodný

Pro ženy a muže, kteří chtějí provázet lidi na jejich cestě. Už si třeba i lehce přičichly k práci terapeuta, kouče nebo k práci s lidmi, ale zatím:

 • se necítí plně vybavené nástroji a technikami k provázení, potřebují doplnit či sloučit koučovací a terapeutické techniky
 • neumí si nastavit cenu, která jim energeticky sedí, funguje a dává jim ekonomický smysl
 • nemají tolik klientů, kolik by chtěly a zatím se provázením neuživí, neví jak klienty oslovit a získat
 • prošli základními kurzy, ale necítí sebedůvěru ve svém provázení
 • zatím nenašli svou jedinečnost a cítí se ztracené v moři dalších koučů a terapeutů
 • právě teď stojí na místě a bojí se udělat akční kroky
 • se na své cestě průvodce příliš nadřou a cítí se vyčerpaní, chtějí plynout a užívat si své poslání
 • nemají podporující komunitu, ve které se navzájem inspirují, obohacují a slouží též jako supervizní prostor

Koncept Kruhu

 • kombinace živých a on-line setkání
 • 5 živých setkání (v rámci uceleného systému předávání koučovacích a terapeutických technik pro práci s jednotlivcem i skupinou, práce s vlastní sebedůvěrou a vlastními stíny, otevírání pole klientů, cenotvorba a nastavení vlastních akčních kroků)
 • 8 on-line setkání na zoomu mezi živými setkáními (pro prožitek, techniky, sdílení, otázky, zpětnou vazbu, praktické ukázky)
 • cvičení na doma – pro ukotvení získaných znalostí, dovedností a vlastní seberůst
 • uzavřená FB skupina pro naše propojení, zpětné vazby a otázky, sdílení videí z praxe – inspirace pro druhé, pokud nemáš FB umožníme Ti jinou formu sdílení
 • praxe mimo hlavní setkání – práce ve dvojicích (možnost v on-line)
 • začínáme již 20. února 2023 společným naladěním a nastavením záměrů.
 • celý Kruh je silné transformační pole, dostaneš se do svých hlubin, často i v jiných oblastech života než je provázení. Vše souvisí se vším a toužíš-li být průvodcem s otevřeným srdcem, je potřeba nahlédnout do všech oblastí svého života. Budeš mít k tomu bezpečné prostředí, řadu technik, podporu a komunitu.
 • pokud úspěšně projdeš naším Kruhem (účastníš se všech setkání nebo si je nahradíš a budeš aktivně trénovat provázení i mimo živá setkání) obdržíš na konci certifikát o absolvování programu. 

Jak to bude probíhat

 • Čeká tě 5 měsíců s námi, budeš mít k dispozici 2 jedinečné průvodkyně a můžeš se těšit na další překvapení od nás
 • Živá setkání budou probíhat v Meditačním centru U kamenné ryby, Chroustenice (mezi Prahou a Berounem).
 • Začínáme vždy ve čtvrtek večer (cca ve 20 hod) a končíme v sobotu odpoledne (cca v 17 hod)
 • Sejdeme se v těchto termínech:

 23.2. –  25.2.2023

 30.3. –  1.4. 2023 

 27.4 – 29.4.2023

                    25.5 – 27.5.2023

                    22.6 – 24.6.2023

 • Cena za ubytování a výbornou vegetariánskou stravu není v ceně kruhu, platí se zvlášť vždy po příjezdu na kruh a je ve výši  1 800 Kč za celé setkání
 • On-line setkání proběhnou v termínech (upřesníme) a budou nahrávána a následně vložena do FB skupiny.
 • FB skupina – po celou dobu Ti budeme k dispozici ve FB skupině, budeme zde držet prostor (energetické pole) pro Tvou transformaci, budeme Ti odpovídat na otázky, vnášet společná témata a především se budeme inspirovat a podporovat.
 • Komunita – naším cílem je vytvořit komunitu jedinečných průvodců, i po skončení programu zůstaneš součástí této komunity. Komunita bude sloužit i pro následné propojení, inspiraci, předávání technik, podporu a supervize i s dalšími průvodci.

Konzultační schůzky

Je důležité, abychom si navzájem sedli. Také bychom rády znaly Tvůj skutečný záměr PROČ do Kruhu vstupuješ.

Podmínkou pro přijetí je tedy 30 min on-line schůzka s jednou z nás. Nemáš se čeho bát, jen se na sebe naladíme a posdílíme své záměry. Doptáš se na vše potřebné.

Kapacita je omezena na 14 účastníků Kruhu. Chceme věnovat plnou pozornost každému z Vás, proto budeme pracovat v menší skupině.

Cena

45000
 • Cenu je možné rozdělit na 3 splátky - 3 x 16000 Kč
 • (Po domluvě je možnost i více splátek)

Kdo jsme?

Jsme Petra a Lucie.


Dvě ženy, které spojila vzájemná blízkost srdcí a stejné hodnoty. Ty stěžejní pro nás jsou PLYNUTÍ, TVOŘENÍ SRDCEM a POSPOLITOST. Když jsme spolu, tvoříme v  plynutí, přicházejí k nám nádherné nápady a my je s láskou a pokorou přijímáme a proměňujeme v realitu. A přesně tak, vznikl náš společný záměr, vytvořit Komunitu Jedinečných Průvodců a s ní tento Mini-výcvik.

Rozhodni se i Ty stát se součástí této komunity a posunout se ve svém provázení dál díky Mini-výcviku.

Petra

Petra

Jsem koučka autentického života, průzkumnice a aktivátorka paradigmat Nové Země v nás. Probouzím v lidech jejich nejniternější pravdu a pomáhám jim odložit vše, co jim brání ji žít. Provedu vás na cestě ve třech propojených oblastech - poslání, láskyplné vztahy a hojnost. Silnými pomocníky na mé cestě jsou otevřené srdce, vášeň a sexualita. Součástí mého poslání je držení bezpečného prostoru skupinám, kultivace lidské sounáležitosti, tvoření komunit a ceremonií.

Lucie

Lucie

Jsem průvodkyní a inspirátorkou lidí v obdobích velikých změn. Jako vysoce citlivá štírka se silnou intuicí se s druhými ráda nořím do hlubin a objevuji tam světlo a dary, které přinášíme každý z nás světu. Odhaluji způsoby, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě a jsme si tím nejlepším průvodcem. Stačí si začít naslouchat, přijmout a propustit to, co nám brání žít svůj život naplno a otevřít se zázrakům.

Průvodkyně, které usedly v Kruhu, říkají: